Oyum İstanbul'a!!!

İstanbul tüm dünyada satışa sunulacak“Monopoly Dünya Şehirleri” oyununda yer almaya aday!En sevilen kutu oyunlarından Monopoly; yeni versiyonu Monopoly Dünya Şehirleri’nde yer alacak 20 şehri seçmek içinwww.oyumistanbula.com adresinde bir oylama başlattı. Aralarında İstanbul’un da olduğu 80 şehrin aday gösterildiği oylamada en çok oy alan 20 şehir, tüm dünyada satışa sunulacak Monopoly Dünya Şehirleri oyununda yer
alacak.4 Mart’a kadar sürecek oylamaya katılanlar sevdikleri şehir için her gün diledikleri kadar oy kullanabilecek. İstanbul’un da Monopoly Dünya Şehirleri oyun alanında yerini alabilmesi için tüm Türkiye her gün oy kullanmaya davet ediliyor.

Zarı atın, BAŞLANGIÇ noktasından geçin ve Monopoly piyonunuzla bir dünya seyahatine hazır olun! Monopoly’nin 80. yılı şerefine Hasbro, sosyal haber ve eğlence sitesi BuzzFeed ile bir araya gelerek yeni “Monopoly Dünya Şehirleri” oyununda yer alacak 20 şehri seçmek üzere bir oylama başlattı. Aralarında İstanbul’un da olduğu 80 şehrin aday gösterildiği oylama, 13 Şubat’ta başlayıp 4 Mart’ta sona erecek. Oylama sonunda en fazla oyu alan 20 şehir, 2015 sonbaharında tüm dünyada satışa sunulacak Monopoly Dünya Şehirleri oyununda yer almaya hak kazanacak. www.oyumistanbula.com adresinden oylamaya katılanlar, sevdikleri şehir için her gün diledikleri kadar oy kullanabilecek!
“Monopoly Dünya Şehirleri” Yarışmasında Oyum İstanbul’a
Bu projenin Türkiye’nin tanıtımı açısından çok önemli bir fırsat olduğunu belirten Hasbro Türkiye Pazarlama Müdürü Caner Sandık’ın konuya ilişkin açıklaması şu şekilde: “Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’un, tüm dünyada satışa sunulacak Monopoly Dünya Şehirleri’nde yer alması ülkemizin tanıtımı açısından da büyük önem taşıyor. Pek çok ülke aday gösterilen şehirlerin oy toplaması için tanıtım kampanyaları başlatıyor. Bizler de ülkemizin tanıtımı konusunda son derece hassasız ve benzer kampanyalarda Türkiye’nin adını hep üst sıralara taşıdık. Monopoly Dünya Şehirleri için 2008 yılında da bir oylama yapılmıştı ve tüm Türkiye’nin desteğiyle İstanbul oyun alanında yerini almıştı. Bu kampanyada da Türkiye’nin gücünü dünyaya göstereceğimize ve Monopoly Dünya Şehirleri’nde İstanbul’un da adını göreceğimize inanıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için tüm Türkiye’yi 4 Mart’a dek her gün www.oyumistanbula.com adresini ziyaret etmeye ve İstanbul için oy vermeye çağırıyoruz.”
Oylama sonucunda Monopoly Dünya Şehirleri oyun alanında yer alacak şehirler, Dünya Monopoly Günü ve Monopoly’nin resmi doğum günü olan 19 Mart’ta açıklanacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

En çok tercih edilenler; ekmek, su, antibiyotik!

TÜRKİYE ANTİBİYOTİK KULLANIMINDA DÜNYA BİRİNCİSİ Türkiye’de hastaneye herhangi bir sebeple giden her 100 kişiden 30’unun reçetesine antib...