İstanbul'da 10 - 12 Aralık'ta Su Kesintisi Var.

Su kesintisinin olduğu günlere geri döndük. Üstelik sıcaklar bitti, soğuklar geldi. 
Barajların doluluk oranlarıda % 30 civarnda! 
İSKİ'nin sitesinde konuyla ilgili yazı aşağıda yer alıyor..

Terkos İşletmeleri Şube Müdürlüğü, Osmangazi Terfi Merkezi İkitelli Pompa İstasyonu'ndaki 1 ve 2 no'lu pompa basma hattı PN 25 DN 900 vana contaları değişimleri ve 2 no'lu pompa kolektör hattı
200 mm tahliye vanası ilavesi çalışmaları yapılacağından; 

10 Aralık 2013 Salı günü 23:00 ile 12 Aralık Perşembe günü 05:00 saatleri arasında 30 saat aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir.

Su Verilemeyecek Bölgeler: 

Arnavutköy İlçesi: M. Fevzi Çakmak, Yavuzselim, Mehmet Akif Ersoy, Nenehatun, Atatürk, İslambey, Haraçcı, Anadolu, Merkez Boğazköy, Boğazköy Atatürk, İstiklal, Hicret, Sazlıbosna, Çilingir, Karlıbayır, Mavigöl, İmrahor, Tayakadın, Zafer, Yeniköy ve Karaburun Mahalleleri ile  Terkos Cami.
Eyüp İlçesi: İhsaniye, Işıklar, Akpınar, Odayeri ve Ağaçlı Mahalleleri.
Başakşehir İlçesi: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nin tamamı, Başakşehir 1., 2., 4., 5. Etaplar, Onurkent, Deprem Konutları ve Oyak Konutları.

Bağcılar İlçesi: Mahmutbey, Güneşli, 100 Yıl, Göztepe, Fatih, Demirkapı, İstoç, Matbaacılar Sitesi, Oto Center ve Yeni Mahalleleri ile  Evren Mahallesi’nin bir kısmı.
Esenler İlçesi: Oruç Reis ve Turgut Reis Mahallelerinin tamamı ile Fevzi Çakmak, Kemer, Birlik ve Havaalanı Mahallelerinin bir kısmı.
Küçükçekmece İlçesi: Tamamı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

En çok tercih edilenler; ekmek, su, antibiyotik!

TÜRKİYE ANTİBİYOTİK KULLANIMINDA DÜNYA BİRİNCİSİ Türkiye’de hastaneye herhangi bir sebeple giden her 100 kişiden 30’unun reçetesine antib...